Blog

Profil Strava Pro Lepší Život byl založen pro inspiraci na zdravý životní styl. Poslední dobou se tu občas objeví má další záliba....a tím je...

Číst celé →

Jedlý dárek pro učitele jako pozornost na konci školního roku...

Číst celé →

I-když číslo na váze není důležité jako naše vnitřní spokojenost, ráda bych se s vámi podělila o krásnou proměnu úžasné klientky za pouhých 8 týdnů.

Číst celé →

Věřím, že máte všechny dárky nakoupené a zabalené :-) (ne tak jako já ;-)) Ale kdyby přeci náhodou ne... a ještě přemýšlíte čím udělat někomu radost, mám tu pro vás jeden tip na dáreček.

Číst celé →

50% sleva na vybrané produkty a doprava ZDARMA.

Číst celé →

Pojďme společně oslavit dnešní světový den výživy.

Číst celé →

Jak to, že mi nejde váha dolů jako těm ostatním? Jak je možný, že mi váha ukazuje pouze dvě kila dole za měsíc a tobě 4? Takové a podobné otázky dostávám často od svých klientů, kteří se rozhodli zredukovat svou hmotnost. Ve zkratce se podíváme jak to vlastně s tím hubnutím je ;-)

Číst celé →

Dochází vám doma zásoby? Nebo jste tyto produkty ještě nevyzkoušeli a stále váháte? Tak či tak je tu jedinečná nabídka si zboží objednat a mít dopravu zdarma.

Číst celé →

Krátké shrnutí, pocity a dojmy....

Číst celé →

Máme tu víkend. K tomu občas patří nějaké ty oslavy, posezení s přáteli, rodinou - prostě pohodička a možná i ten alkohol...

Číst celé →

Káva...neustále řešené téma... Ano či ne? S mlékem, bez mléka...s cukrem nebo bez cukru? Tak se na to podíváme.

Číst celé →

Chtěli jste ochutnat rakytníkový olej? Teď ho seženete ještě o 100 Kč levněji - platí pro Rakytník Seed Oil i Rakytník Fruit Oil do konce března 2019.

Číst celé →

Víte, nevíte? Prozradím vám to :-)

Číst celé →

Fotky "před a po" dělí už ani nevím kolik let. Doba, kdy jsem shazovala porodní kila nějak utekla. Ale řeknu vám, nebyla to žádná hitparáda, ono 3x přibrat během 4 let téměř 25 kg a pak to shazovat si dovede představit snad jen maminka, která to zažila.

Číst celé →

Nedaří se vám hubnout? máte málo energie a neustálý pocit hladu nebo se prostě "jen" chcete cítit fit?

Číst celé →

Podpořte svou imunitu a vitalitu :-) Využijte jedinečné nabídky na kombinaci produktů z goji a rakytníku. 100 g Goji plodů zdarma.

Číst celé →

Pohádkové Vánoce a Radostný rok 2019 přejí...

Číst celé →

Právě teď je více než vhodné jíst “céčko” jako prevenci před nachlazením, chřipkami a jinými nemocemi. Místo chemické tobolky, ze které tělo vstřebá jen minimum vitamínu C, však sáhněte po přírodním zdroji. Třeba rakytníku! Z rakytníku naše tělo umí céčko a jiné živiny lépe vstřebat a využít. Objevte sílu tibetského rakytníku nově i ve formě džusu, oleje a rostlinných kapslí! Objednávky s garancí dodání do Vánoc - do 18.12.2018

Číst celé →

Hledáte originální vánoční dárek nebo zrovna pátráte po tom, jak s přicházejícím zimním sychravým počasím posílit imunitu či prostě pomoci s regenerací celého těla?

Číst celé →

Mám radost, že zrovinka u příležitosti 303. Kopečkové pouti u nás v Letohradě...

Číst celé →

Elixír zdraví a dlouhověkosti, ovoce nesmrtelnosti, červené diamanty či tajemství krásy a věčného mládí...

Číst celé →

I Superpotravina jakou je Goji - kustovnice čínská má různou kvalitu a já Vám jednoduše ukážu jakou?

Číst celé →

Právě se balím na prodloužený víkend do Chorvatska a co mi nesmí chybět?

Číst celé →

Zázračné bobule? Plody Goji kustovnice čínské mají mnoho prospěšných vlastností, nejsou však všemocné...

Číst celé →

Zajímá Vás jak užívat Goji Juice? proč? zda mohou pít juice děti, těhotné a kojící maminky?

Číst celé →

Mám radost, že Vám není lhostejná prevence pro Vaše zdraví. Vždyť podzim už je za dveřmi. Dárečky v podobě Chia balíčků mizí a do konce tohoto měsíce zbývají pouhé dva dny kdy můžete ještě využít aktuální akce na Goji Juice. Tak neváhejte :-)

Číst celé →

Jak jste na tom vy? Kolikrát týdně jíte luštěniny a maso? ;-)

Číst celé →

PODZIMNÍ AKCE KONČÍ UŽ 20.11.2017 NEJZDRAVĚJŠÍ OVOCE NA ZEMI - GOJI za NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY!!! Neváhejte a využijte tutu JEDINEČNOU AKCI! Obdarujte i své blízké, Vánoce se blíží.... ;-)

Číst celé →

Už jen pár týdnů zbývá do Štědrého dne...někdo by řekl, že je to spoustu času a jiní, že zase málo :-D Jak to máte vy? A dárky pro Vaše nejbližší už taky máte? Co takhle HIMALYO PREMIUM COLLECTION?

Číst celé →

Nemáte ještě dárek pro babičku, dědu, maminku či tchýni? Mám pro vás řešení, navíc ušetříte na dopravě a dostanete jednu láhev Goji Juice ZDARMA.

Číst celé →

Miluju Vánoce... tu atmosféru... koledy... pohodu... a dětskou radost z dárků od Ježíška :)

Číst celé →

Při konzultaci o výživě s klienty dostávám různé dotazy, jeden z nich je právě zda je důležité jíst alespoň jedno teplé jídlo za den? Proto jsem se rozhodla pro tento článek. Už naše maminky a babičky říkávaly... Musíš mít něco teplého do žaludku a hned po ránu nám dávaly teplý čaj. Co si budeme povídat, i já svým dětem toto každé ráno říkám :)

Číst celé →

Březen...za kamna vlezem...duben...ještě tam budem :) Tuto lidovou pranostiku známe určitě všichni ;) Ale už víte, že produkty HIMALYO jsou nyní k dostání v BIO kvalitě? Navíc se slevou a dopravou ZDARMA? Neváhejte a doplňte si zásoby :)

Číst celé →

V receptu na Čoko - Banánový chlebík se zmiňuji o různých sladidlech...občas se mě ptáte jaké používám já a tak jsem se rozhodla na toto téma sepsat krátký článek.

Číst celé →

Připravte se na sychravý podzim s předstihem! Řádění chřipek se blíží, nepodceňte to a obrňte si imunitu důležitými antioxidanty, vitamíny a minerály! Zocelte zdraví vaše, vašich dětí i vašich rodičů! Je k tomu ideální příležitost! NEJZDRAVĚJŠÍ OVOCE NA ZEMI - GOJI nyní za NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY!

Číst celé →

Víte, že pravidelné užívání GOJI reguluje tok životní energie Chi, posiluje tělo, ducha a vede k dlouholetosti? Alespoň se to po staletí traduje v čínské medicíně. Právě tradiční čínská medicína využívala GOJI jako nejčastější lékařský prostředek. Objevte kouzlo kustovnice čínské i vy. Vyzkoušejte třeba HIMALYO 100% Goji Juice BIO – za studena lisovanou šťávu z plodů GOJI v BIO kvalitě. Na jeden litr lisované šťávy GOJI se běžně spotřebuje více než 6 kilogramů prvotřídních plodů. GOJI je podle čínské tradice elixírem mládí, dlouhověkosti, zdraví i krásy – a potvrzuje to i současná medicína.

Číst celé →

Nudí vás klasický trénink a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Co takhle dát vašim svalům trochu šok? Ukážu vám, jak zlepšit výkonnost a fyzičku ve velmi krátkém čase. Někteří možná víte, že miluju sport ;-) Jedním z nich je můj oblíbený Tabata trénink, který můžete vyzkoušet pod mým vedením každý čtvrtek od 19 hod. ve 3DFitness Žamberk :-)

Číst celé →

Už nakupujete dárky pro své nejbližší pod stromeček? A nevíte si rady? Mám tu jeden tip :-) Co myslíte, jaký?

Číst celé →
MALÉ/VELKÉ PŘIZNÁNÍ

Profil Strava Pro Lepší Život byl založen pro inspiraci na zdravý životní styl. Poslední dobou se tu občas objeví má další záliba....a tím je... Číst celé →

Místo kytičky... Sladké krabičky

Jedlý dárek pro učitele jako pozornost na konci školního roku... Číst celé →

Strava Pro Lepší Život

Strava pro Lepší Život má mnoho podob.... Číst celé →

Extra Lotus Cupcakes

Pro Milovníky Lotus sušenek tu mám opravdu něco Extra! Tentokrát teda žádný extra zdravý recept nehledejte, ale tak jednou za čas je prostě třeba se odměnit a říct si, že cukr je kámoš ;-) Číst celé →