Blog

Poděkování škole a malé ohlédnutí za uplynulé dva týdny.

Číst celé →

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ...... Vím, že je to těžká, (ne)čekaná situace, pro každého jinak... To zvládneme!!! Musíme!!! Stejně tak, jako na jaře....

Číst celé →

NENECHTE SOCIÁLNÍ SÍTĚ ZMĚNIT ZPŮSOB, JAKÝM VIDÍTE SAMI SEBE A OSTATNÍ!!! Tohle je má pěti-vteřinová proměna a ukázka toho jaké kouzlo dokáže póza a legíny s vysokým pasem. Současně vás tímto příspěvkem možná i pobavím a povzbudím.

Číst celé →

Máme tu říjen a s ním přichází dalších 21 Dní Pro Lepší Život. Minulý měsíc jsme zahájili výzvou Pohyb Pro Lepší Život, který nám v tuto chvíli zůstává a dále se zaměříme na #myslprolepsizivot. Není to totiž jen o stránce fyzické, ale hlavně i o té psychické. Naše myšlenky utvářejí naše životy a naše slova vypovídají o tom, jak myslíme. To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Když pochopíme, co nás ke stížnostem přivádí, bude pro nás snadné nahradit tento návyk jiným... pozitivním. Ale POZOR - je to nakažlivý a FUNGUJE TO SKVĚLE! Může se k nám přidat kdokoli a kdykoli.

Číst celé →

Ukazuje vám nějaký den váha najednou vyšší číslo? Ne vždy je za tím tuk! Proto není třeba se znepokojovat. Je více faktorů, které nám ovlivňují číslo na váze. Podívejme se na ně.

Číst celé →

21 Dní ➡️ 5 minut denně ➡️ To si najde každý! Přidej se!

Číst celé →

Máš často neovladatelné chutě na sladké a vlčí hlad? V tomto článku ti poradím jak tomu předcházet...

Číst celé →

Profil Strava Pro Lepší Život byl založen pro inspiraci na zdravý životní styl. Poslední dobou se tu občas objeví má další záliba....a tím je...

Číst celé →

Jedlý dárek pro učitele jako pozornost na konci školního roku...

Číst celé →

I-když číslo na váze není důležité jako naše vnitřní spokojenost, ráda bych se s vámi podělila o krásnou proměnu úžasné klientky za pouhých 8 týdnů.

Číst celé →

Věřím, že máte všechny dárky nakoupené a zabalené :-) (ne tak jako já ;-)) Ale kdyby přeci náhodou ne... a ještě přemýšlíte čím udělat někomu radost, mám tu pro vás jeden tip na dáreček.

Číst celé →

Pojďme společně oslavit dnešní světový den výživy.

Číst celé →

Jak to, že mi nejde váha dolů jako těm ostatním? Jak je možný, že mi váha ukazuje pouze dvě kila dole za měsíc a tobě 4? Takové a podobné otázky dostávám často od svých klientů, kteří se rozhodli zredukovat svou hmotnost. Ve zkratce se podíváme jak to vlastně s tím hubnutím je ;-)

Číst celé →

Krátké shrnutí, pocity a dojmy....

Číst celé →

Máme tu víkend. K tomu občas patří nějaké ty oslavy, posezení s přáteli, rodinou - prostě pohodička a možná i ten alkohol...

Číst celé →

Káva...neustále řešené téma... Ano či ne? S mlékem, bez mléka...s cukrem nebo bez cukru? Tak se na to podíváme.

Číst celé →

Elixír zdraví a dlouhověkosti, ovoce nesmrtelnosti, červené diamanty či tajemství krásy a věčného mládí...

Číst celé →

Právě se balím na prodloužený víkend do Chorvatska a co mi nesmí chybět?

Číst celé →

Jak jste na tom vy? Kolikrát týdně jíte luštěniny a maso? ;-)

Číst celé →

Miluju Vánoce... tu atmosféru... koledy... pohodu... a dětskou radost z dárků od Ježíška :)

Číst celé →

Při konzultaci o výživě s klienty dostávám různé dotazy, jeden z nich je právě zda je důležité jíst alespoň jedno teplé jídlo za den? Proto jsem se rozhodla pro tento článek. Už naše maminky a babičky říkávaly... Musíš mít něco teplého do žaludku a hned po ránu nám dávaly teplý čaj. Co si budeme povídat, i já svým dětem toto každé ráno říkám :)

Číst celé →

Nudí vás klasický trénink a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Co takhle dát vašim svalům trochu šok? Ukážu vám, jak zlepšit výkonnost a fyzičku ve velmi krátkém čase. Někteří možná víte, že miluju sport ;-) Jedním z nich je můj oblíbený Tabata trénink, který můžete vyzkoušet pod mým vedením každý čtvrtek od 19 hod. ve 3DFitness Žamberk :-)

Číst celé →

Pohádkové Vánoce a Radostný rok 2019 přejí...

Číst celé →

Nedaří se vám hubnout? máte málo energie a neustálý pocit hladu nebo se prostě "jen" chcete cítit fit?

Číst celé →

Fotky "před a po" dělí několik kolik let. Doba, kdy jsem shazovala porodní kila nějak utekla. Ale řeknu vám, nebyla to žádná hitparáda, ono 3x přibrat během 4 let téměř 25 kg a pak to shazovat si dovede představit snad jen maminka, která to zažila.

Číst celé →

Víte, nevíte? Prozradím vám to :-)

Číst celé →
Z Deníku Matky Tří Dětí na prvním stupni II

Poděkování škole a malé ohlédnutí za uplynulé dva týdny. Číst celé →

Z Deníku Matky Tří Dětí na prvním stupni

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ...... Vím, že je to těžká, (ne)čekaná situace, pro každého jinak... To zvládneme!!! Musíme!!! Stejně tak, jako na jaře.... Číst celé →

Rohlíky bez kynutí

Tenhle super rychlý recept na rohlíky jsem získala od mojí mamky ještě za doby jarní karantény. Možná se někomu bude hodit i teď. Ale POZOR! Jak se rychle upečou, tak se rychle sežerou :-) Jsou vynikající! Číst celé →

Celozrnné Ořechovo - Tvarohové Muffiny ála Perník

Muffiny jsou skvělou volbou ke svačině (nejen) dětem do školy nebo na výlety. I sladká svačina se dá totiž připravit tak, aby obsahovala potřebné makroživiny jako jsou Bílkoviny (tvaroh, vejce, kefír...), Tuky (ořechy, olej..) a Sacharidy (celozrnná mouka, špaldová...atd..) Číst celé →