Blog

Právě teď je více než vhodné jíst “céčko” jako prevenci před nachlazením, chřipkami a jinými nemocemi. Místo chemické tobolky, ze které tělo vstřebá jen minimum vitamínu C, však sáhněte po přírodním zdroji. Třeba rakytníku! Z rakytníku naše tělo umí céčko a jiné živiny lépe vstřebat a využít. Objevte sílu tibetského rakytníku nově i ve formě džusu, oleje a rostlinných kapslí! Objednávky s garancí dodání do Vánoc - do 18.12.2018

Číst celé →

Hledáte originální vánoční dárek nebo zrovna pátráte po tom, jak s přicházejícím zimním sychravým počasím posílit imunitu či prostě pomoci s regenerací celého těla?

Číst celé →

Už nakupujete dárky pro své nejbližší pod stromeček? A nevíte si rady? Mám tu jeden tip :-) Co myslíte, jaký?

Číst celé →

PODZIMNÍ AKCE KONČÍ UŽ 20.11.2017 NEJZDRAVĚJŠÍ OVOCE NA ZEMI - GOJI za NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY!!! Neváhejte a využijte tutu JEDINEČNOU AKCI! Obdarujte i své blízké, Vánoce se blíží.... ;-)

Číst celé →

Nudí vás klasický trénink a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Co takhle dát vašim svalům trochu šok? Ukážu vám, jak zlepšit výkonnost a fyzičku ve velmi krátkém čase. Někteří možná víte, že miluju sport ;-) Jedním z nich je můj oblíbený Tabata trénink, který můžete vyzkoušet pod mým vedením každý čtvrtek od 19 hod. ve 3DFitness Žamberk :-)

Číst celé →

Víte, že pravidelné užívání GOJI reguluje tok životní energie Chi, posiluje tělo, ducha a vede k dlouholetosti? Alespoň se to po staletí traduje v čínské medicíně. Právě tradiční čínská medicína využívala GOJI jako nejčastější lékařský prostředek. Objevte kouzlo kustovnice čínské i vy. Vyzkoušejte třeba HIMALYO 100% Goji Juice BIO – za studena lisovanou šťávu z plodů GOJI v BIO kvalitě. Na jeden litr lisované šťávy GOJI se běžně spotřebuje více než 6 kilogramů prvotřídních plodů. GOJI je podle čínské tradice elixírem mládí, dlouhověkosti, zdraví i krásy – a potvrzuje to i současná medicína.

Číst celé →

Připravte se na sychravý podzim s předstihem! Řádění chřipek se blíží, nepodceňte to a obrňte si imunitu důležitými antioxidanty, vitamíny a minerály! Zocelte zdraví vaše, vašich dětí i vašich rodičů! Je k tomu ideální příležitost! NEJZDRAVĚJŠÍ OVOCE NA ZEMI - GOJI nyní za NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY!

Číst celé →

V receptu na Čoko - Banánový chlebík se zmiňuji o různých sladidlech...občas se mě ptáte jaké používám já a tak jsem se rozhodla na toto téma sepsat krátký článek.

Číst celé →

Březen...za kamna vlezem...duben...ještě tam budem :) Tuto lidovou pranostiku známe určitě všichni ;) Ale už víte, že produkty HIMALYO jsou nyní k dostání v BIO kvalitě? Navíc se slevou a dopravou ZDARMA? Neváhejte a doplňte si zásoby :)

Číst celé →

Při konzultaci o výživě s klienty dostávám různé dotazy, jeden z nich je právě zda je důležité jíst alespoň jedno teplé jídlo za den? Proto jsem se rozhodla pro tento článek. Už naše maminky a babičky říkávaly... Musíš mít něco teplého do žaludku a hned po ránu nám dávaly teplý čaj. Co si budeme povídat, i já svým dětem toto každé ráno říkám :)

Číst celé →

Miluju Vánoce... tu atmosféru... koledy... pohodu... a dětskou radost z dárků od Ježíška :)

Číst celé →

Nemáte ještě dárek pro babičku, dědu, maminku či tchýni? Mám pro vás řešení, navíc ušetříte na dopravě a dostanete jednu láhev Goji Juice ZDARMA.

Číst celé →

Už jen pár týdnů zbývá do Štědrého dne...někdo by řekl, že je to spoustu času a jiní, že zase málo :-D Jak to máte vy? A dárky pro Vaše nejbližší už taky máte? Co takhle HIMALYO PREMIUM COLLECTION?

Číst celé →

Jak jste na tom vy? Kolikrát týdně jíte luštěniny a maso? ;-)

Číst celé →

Mám radost, že Vám není lhostejná prevence pro Vaše zdraví. Vždyť podzim už je za dveřmi. Dárečky v podobě Chia balíčků mizí a do konce tohoto měsíce zbývají pouhé dva dny kdy můžete ještě využít aktuální akce na Goji Juice. Tak neváhejte :-)

Číst celé →

Zajímá Vás jak užívat Goji Juice? proč? zda mohou pít juice děti, těhotné a kojící maminky?

Číst celé →

Zázračné bobule? Plody Goji kustovnice čínské mají mnoho prospěšných vlastností, nejsou však všemocné...

Číst celé →

Elixír zdraví a dlouhověkosti, ovoce nesmrtelnosti, červené diamanty či tajemství krásy a věčného mládí...

Číst celé →

I Superpotravina jakou je Goji - kustovnice čínská má různou kvalitu a já Vám jednoduše ukážu jakou?

Číst celé →

Mám radost, že zrovinka u příležitosti 303. Kopečkové pouti u nás v Letohradě...

Číst celé →

Právě se balím na prodloužený víkend do Chorvatska a co mi nesmí chybět?

Číst celé →
Rakytník 100% Juice

Právě teď je více než vhodné jíst “céčko” jako prevenci před nachlazením, chřipkami a jinými nemocemi. Místo chemické tobolky, ze které tělo vstřebá jen minimum vitamínu C, však sáhněte po přírodním zdroji. Třeba rakytníku! Z rakytníku naše tělo umí céčko a jiné živiny lépe vstřebat a využít. Objevte sílu tibetského rakytníku nově i ve formě džusu, oleje a rostlinných kapslí! Objednávky s garancí dodání do Vánoc - do 18.12.2018 Číst celé →

Novinky a akční ceny s produkty Himalyo

Hledáte originální vánoční dárek nebo zrovna pátráte po tom, jak s přicházejícím zimním sychravým počasím posílit imunitu či prostě pomoci s regenerací celého těla? Číst celé →

Pohankovo - rýžové palačinky s malinami

Většinou palačinky děláváme klasicky...buď z pšeničné nebo špaldové mouky. Je zajímavý pozorovat jak v té zdravější verzi toho sníme ani ne polovinu. A pokud jste na bezlepkové dietě jsou palačinky i pro vás. Číst celé →

Kváskový chleba od Aničky

Sice už je to nějaký ten pátek co jsem naposledy pekla tohohle krasavce, ale přesně si pamatuji tu radost, když jsem si pořídila vysněnou kulatou ošatku na kynutí těsta :-) A protože takový kváskový chleba rozhodně patří do stravy pro lepší život, nesmí tu chybět. Recept jsem před několika lety získala od kamarádky - zkušené "pekařky kváskových chlebů" - tímto ti Aničko ještě jednou moc děkuji!!! :-) Číst celé →