Recepty s Goji

Už před pár lety mě nadchnul tenhle super rychlý recept na domácí Goji marmeládu. Můžete si ji namazat ráno na lívance, přidat do řeckého jogurtu, mag-caku, nebo máznout na knäckebrot k odpolední svačince :-)

Číst celé →

Máme tu období medvědího česneku, už jste si taky byli natrhat?

Číst celé →

Má neoblíbenější snídaně na sladko, hotové do 5 minut...

Číst celé →

Nejsou kalorické jako dort ani sladké jako čokoláda, i přesto ale ukojí naši chuť na sladké. Sušenky! A zdravé!

Číst celé →

Tvarohové koláče jsou oblíbeným dezertem, který není náročný finančně ani časově...

Číst celé →

Zmrzlina s Goji? Ano, i to je možné. Dopřejte si v létě tuto výživnou mňamku a mlsejte bez výčitek :-)

Číst celé →

Když nevíte co s mrkví doporučuji tento rychlo fit dortík :-)

Číst celé →

Delikátní banánově skořicové soufflé ze tří ingrediencí, které si jistě oblíbíte třeba k odpolední kávičce. Je to jednoduchý, nízkokalorický a zdravý dezert bez přidání mouky, cukru a tuku.

Číst celé →

Skvělý recept bez cukru a mouky. Tvaroh jsem milovala už jako malá holka, a to mi zůstalo do dnes. Kdo je na tom stejně jako já, neváhejte tento rychlo recept vyzkoušet. Dětičkám to můžete oživit třeba pribiňáčkem :-)

Číst celé →

Jelikož u nás doma dělám pravidelně klasický perník...mimochodem ten u nás milujeme všichni ;-) už dlouho jsem si říkala, že musím vyzkoušet nějakou tu healthy verzi...no a konečně jsem se k tomu odhodlala a za mě prostě TOP! Nepoznám rozdíl, jen teda v tom, že tenhle Fit mě zasytí na delší dobu, což je jasný, protože se skládá z komplexních sacharidů, zdravých tuků a kvalitních bílkovin :-)

Číst celé →

Teď vám ukážu jak si občas chystám snídani, když jedu na cesty. Ráno, když vstanu mám svůj rituál...pro nastartování metabolismu a pro normální činnost trávících procesů a okysličení krve piju horkou vodu s jablečným octem. Většinou nemívám moc hlad a tak snídám třeba za hoďku, někdy hoďku a půl (prostě naslouchám svému tělu a dělám to, co vyhovuje právě mě). No a když vím, že budu zrovna třeba v autě, jasně, že si beru snídani sebou a k tomu se nejlépe hodí třeba takováhle buchtička (teda byly dvě;-) Akorát tak do ruky ;-)

Číst celé →
Co ovlivňuje číslo na váze?!

Ukazuje vám nějaký den váha najednou vyšší číslo? Ne vždy je za tím tuk! Proto není třeba se znepokojovat. Je více faktorů, které nám ovlivňují číslo na váze. Podívejme se na ně. Číst celé →

21 - Denní Výzva - Startujeme 1.9.2020

21 Dní ➡️ 5 minut denně ➡️ To si najde každý! Přidej se! Číst celé →

Celozrnné Ořechovo - Tvarohové Muffiny ála Perník

Muffiny jsou skvělou volbou ke svačině (nejen) dětem do školy nebo na výlety. I sladká svačina se dá totiž připravit tak, aby obsahovala potřebné makroživiny jako jsou Bílkoviny (tvaroh, vejce, kefír...), Tuky (ořechy, olej..) a Sacharidy (celozrnná mouka, špaldová...atd..) Číst celé →

Smetanovo - Ovocná sklenička

Nedávno měl můj taťka narozeniny, a protože má moc rád moje krémy z Cupcakes, tak jsem mu jednu a to pořádnou dávku připravila jako jedlý dárek. Dá se udělat na mnoho způsobů a skleničku si tak můžete připravit ke snídani, svačině nebo jako dezert ke kávě. Číst celé →